Nasza oferta

Nasz Software House może dużo

Kompleksowe rozwiązania z zakresu programowania i wdrażania systemów IT

Realizujemy usługi IT z zakresu projektowania, programowania i implementacji systemów informatycznych. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji w zakresie programowania aplikcji internetowych i mobilnych, analizy danych i zaawansowanych szkoleń.

Zadzwoń lub napisz czego potrzebujesz i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Kontakt

Aplikacje Apple iOS

Swift / Objective-C

Projektujemy i programujemy natywne aplikacje dla iOS, tvOS i watchOS. Korzystamy z najnowszych frameworków Apple oraz narzędzi zewnętrznych. Używamy Swift i Objective-C.

Zobacz aplikacje Asuri

Aplikacje Android

Java

Projektujemy i wdrażamy natywne aplikacji dla systemów Android z wykorystaniem najnowszych API systemu Android.

Zobacz aplikacje Asuri

Systemy backend

PHP/Laravel/Java/AWS

Projektujemy i wdrażamy systemy backend w oparciu o najnowsze rozwiązania. Pracujemy z najnowszymi frameworkami w środowiskach dedykowanych oraz w chmurze.

Kontakt

Strony internetowe

Responsywne

Projektujemy i wdrażamy strony internetowcyh oparte o najnowsze rozwiązania i systemy CMS (OctoberCMS). Nasze produkty są dopasowane do potrzeb klienta i łatwe w obsłudze oraz utrzymaniu.

Kontakt

Analiza danych

BIG DATA

Realizujemy usługi analizy danych, w tym Big Data oraz opracowywanie algorytmów. Akademickie korzenie pozwalają naszym ekspertom na realizację zleceń na najwyższym możliwym poziomie.

Kontakt

Outsourcing

Dostarczamy zespoły

Dostarczamy zespoły programistyczne frontend / backend i mobile zarówno w rozliczeniu projektowym jak i godzinowym. Dzięki wieloletniemu doświaczeniu możemy efektywnie rozszerzyć możliwości Twojego zespołu.

Kontakt

Szkolenia

Pokieruj swoją przyszłość w dobrą stronę

Nauczymy zarówno podstaw programowania, jak i przedstawimy zaawansowane tematy z analizy danych czy bezpieczeństwa systemów komputerowych. Poznasz programowanie iOS, projektowanie aplikacji webowych oraz stron internetowych, nauczysz się wykorzystywać wiedzę w praktyce.

Dowiedz się więcej

Rozwiązania graficzne

Projektujemy logotypy i identyfikację wizualną

Przygotowujemy kompletną identyfikację wizualną dla klienta, włączając w to opracowania graficzne oraz dostarczenie materiałów reklamowych i skład publikacji.

Kontakt

Hiperrealistyczne wizualizacje 3D

Produkty i przestrzenie

Realizujemy wizualizacje 3D we współpracy ze światowej klasy grafikami i architektami.

Zobacz nasze projekty

Projekty 3D

VR / AR / MR

Realizujemy projekty 3D w zakresie wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Nasza specjalność to ARKit i Unity oraz standardowe projekty 3D obejmujące prace koncepcyjne, modelowanie i teksturowanie

Kontakt

Liferay

Java Enterprise Portal

Realizujemy wdrożenia portalu Liferay oraz zajmujemy się budowaniem portletów.

Kontakt