Nasi Trenerzy

Zespół praktyków z wieloletnim doświadczeniem w branży

Trenerzy z wieloletnim doświadczeniem

Pracujemy tylko z najlepszymi trenerami, którzy są praktykami i posiadają bogate doświadczenie dydaktyczne. Wśród nich znajdują się certyfikowani trenerzy wybranych technologii, praktycy z bogatym doświadczeniem komercyjnym oraz pracownicy naukowo-dydaktyczni Uniwersytetów i Polskiej Akademii Nauk.

Dopasowane do poziomu

Każde szkolenie będzie na bieżąco dopasowywane do poziomu i możliwości grupy. Dlatego jeśli zajdzie taka potrzeba, trener wyjaśni również problemy nie objęte podstawowym programem szkolenia.

10x szybciej

Szkolenia prowadzone przez ekspertów z doświadczeniem dydaktycznym pozwalają przyspieszyć naukę nawet 10x. Dotyczy to w szczególności tematyki nowej dla uczestnika.

dr Błażej Zyglarski

Autoryzowany Trener Apple (Swift), praktyk z wieloletnim doświadczeniem

Od lat pasjonat technologii mobilnych. Autor dziesiątek aplikacji dla systemów iOS, tvOS i watchOS. Wykładowca na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Praktykujący deweloper iOS. Współzałożyciel Asuri Solutions.


mgr Sylwester Wieczorkowski

Microsoft Certified Trainer and Specialist, Certified Blockchain Expert.

Wykładowca Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od lat współpracuje z firmami programistycznymi i startupami z całego świata, tworząc dedykowane rozwiązania IT.
Jest odpowiedzialny za projektowanie i rozwój skalowalnych aplikacji biznesowych oraz integrację z wiodącymi technologiami firmy Microsoft.

Emil Sienkiewicz

Programista - praktyk

Pasjonat programowania od dziesiątego roku życia, z technologiami webowymi za pan brat od jedenastego. Zawodowy webdeveloper od 8 lat, kiedy powszechne były HTML4 i CSS2, o RWD mało kto słyszał, a ze współczesnych technologii JavaScript raczkowało dopiero jQuery.
Prywatnie fan gier z otwartym światem, dobrych planszówek, ambitnego kina SciFi i fantasy oraz ciężkich brzmień. Amator astronomii.

mgr Damian Kurpiewski

Praktyk. Programista iOS.

Programista iOS, Javascript, Ruby i od pewnego czasu także Python. Współzałożyciel startupu InsBird oraz pracownik Instytutu Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk.

mgr Michał Wojtyna

Praktyk z wieloletnim doświadczeniem w programowaniu

Programista Java i Spring Framework, zwolennik metodologii TDD oraz DDD, założyciel startupu Slidetorial, współtwórca narzędzia do błyskawicznego tworzenia tutoriali oraz doktorant na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, zajmujący się zagadnieniami związanymi z inżynierią oprogramowania oraz metodologią DDD.

dr Krzysztof Rykaczewski

Doktor nauk matematycznych, główny data scientist w firmie DLabs.

Praktyk z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu Big Data oraz data miningu, wykładowca Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pracował przy wielu projektach badawczo-rozwojowych. Jego zainteresowania naukowe koncentrują się głównie wokół eksploracji danych, narzędzi sztucznej inteligencji, analizy nieliniowej oraz modelowania. W chwili obecnej zajmuje się zdefiniowaniem źródeł aktywności poznawczej mózgu poprzez uzyskanie wglądu w funkcjonujący mózg bezpośrednio z sygnału EEG i uzyskanie cech aktywności sieci mózgu obserwowalnych nieinwazyjnie.

Nasi developerzy

Wieloletnie doświadczenie

Aplikacjami mobilnymi i webowymi zajmujemy się od 2006 roku*
Dowiedz się więcej

Doświadczenie

W ostatanich latach wykonaliśmy setki projetków aplikacji mobilnych i webowych dla dziesiątek klientów na całym świecie. Dlatego możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem.

Rozwiązania dopasowane do klienta

Każde rozwiązanie jest dedykowane klientowi. Podczas projektowania uwzględniamy jego potrzeby i plany na przyszłość. Dlatego nasze aplikacje są skalowalne i łatwo rozbudowywalne.

Dobre praktyki

Pracujemy zwinnie, a nasi klienci na bieżąco mogą śledzić postępy prac i mieć realny wpływ na ich przebieg.